Veiling datum: maandag 26 oktober 2020
Schatting € 160 - € 220
Hamerbedrag € 260
Aantal biedingen 24
Kavelnummer
666

Serie van 5 ontbijtserviezen, ontworpen door:

  • Rob Birza
  • Rob van Koningsbruggen
  • Han Schuil
  • Erik Andriesse
  • Lawrence Weiner

in 1987-'88, in opdracht van het Museum Fodor / Amsterdam, uitgevoerd door Koninklijke Mosa BV / Maastricht in een beperkte oplage van max. 250 sets

Koninklijke Mosa BV / Maastricht
Gemerkt
Alle sets zijn gesigneerd
1987-'88
Alle in originele doos
26,7 cm. / 10,5 inch