eeuwse toegepaste kunst & design
Schatting
€ 80
€ 120
€ 15
3
Kavelnummer
915
Vaas met florale reliëfdecoratie, uitvoering
onbekend
/ Oostenrijk ca.1900
Gemerkt
Gestempeld; Austria, 1157
ca.1900
Mini pitje op bovenrand
33,7 cm. / 13,3 inch
17,5 cm. / 6,9 inch