Schatting € 120 - € 160
Hamerbedrag € 70
Aantal biedingen 12
Kavelnummer
705

Goudgeel glazen driekantige "Serica" schaal no.36 met tincraquelé, ontwerp A.D.Copier 1932-'33, uitvoering Glasfabriek Leerdam

A.D.Copier, glasontwerper / glaskunstenaar, Reino Liefkes 1e druk: pag.96

Gemerkt
Geëtst ontwerpers monogram C.L.
1932-'33
Enkele gebruikskrasjes
5,7 cm. / 2,2 inch
30 cm. / 11,8 inch