eeuwse toegepaste kunst & design
Schatting
€ 80
€ 120
€ 45
8
Kavelnummer
950
Geglazuurd steengoed
dekseldoos
, ontwerp & uitvoering
Gert de Rijk
, in eigen atelier / Utrecht 1974
Gemerkt
Geschreven in de klei: Monogram, 74
1974
15,7 cm. / 6,2 inch
15,5 cm. / 6,1 inch