eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: maandag 26 oktober 2020
Schatting
€ 80
€ 120
€ 80
13
Kavelnummer
541
Aardewerk
slee
met blauw/witte decoratie van "
landschap
", uitvoering
Porceleyne Fles
1901 /
Delft
Porceleyne Fles
Gemerkt
Geschilderde Porceleyne Fles merken, incl. jaarletter en verschillende schildersmerken
1901
8,8 cm. / 3,5 inch
10,7 cm. / 4,2 inch
5,2 cm. / 2 inch