eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: maandag 26 oktober 2020
Schatting
€ 160
€ 220
€ 110
2
Kavelnummer
355
Polychroom geglazuurd porseleinen beeld "
Haan
", uitvoering
Rosenthal
, Bavaria ca. 1930
Rosenthal, Bavaria
Gemerkt
Gestempeld: Rosenthal Bavaria
ca.1930
Geen beschadigingen
16,5 cm. / 6,5 inch