eeuwse toegepaste kunst & design
Schatting
€ 300
€ 360
€ 300
8
Kavelnummer
989
Zilveren
ketting met hanger
, ontwerp
Astrid Fog
1969, uitvoering
Georg Jensen
, Denemarken 2016
Georg Jensen
Gemerkt
Zilvermerk Georg Jensen, 122
90 cm. / 35,4 inch
Door
Astrid Fog
ontworpen in 1969 en door
Georg Jensen
in gelimiteerde oplage in 2016 opnieuw uitgebracht. In originele doos.
Afmetingen:
Hoogte Ei: 5,3 cm
Breedte Ei: 3,5 cm
GJ ketting: 90 cm
Merkteken: Georg Jensen (ovaal)
925 S (sterling silver)
Model: 122