eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: maandag 27 oktober 2008
Schatting
€ 450
€ 550
€ 350
1
Kavelnummer
550
Aardewerk oorvaasje met blauw lusterglazuur, uitvoering
St.Lukas
/ Utrecht 1909-'23
St.Lukas / Utrecht
Gemerkt
Gestempeld: St.Lukas merk & geschreven modelno. 129 K
1909-'23
14,5 cm. / 5,7 inch
8,6 cm. / 3,4 inch