eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: dinsdag 19 april 2016
Schatting
€ 140
€ 180
€ 130
4
Kavelnummer
985
Groenviolet glazen
vaas
, ontwerp
A.D.Copier
1939, uitvoering
Gemerkt
Geëtst monogram ontwerper
1939
Licht gebruikte staat in de vorm van krasjes en zeer lichte waas
17,5 cm. / 6,9 inch
20 cm. / 7,9 inch