eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: maandag 16 juni 2008
Schatting
€ 40
€ 50
€ 41
3
Kavelnummer
178
Kunststof rekenmachine "
Logos-3
", ontwerp
Ettore Sottsass
1978, uitvoering
Olivetti
, Italië
Olivetti / Italië
Gemerkt
Voorzijde; Olivetti Logos-3
1978
Not tested
4,5 cm. / 1,8 inch
17 cm. / 6,7 inch