Veiling datum: dinsdag 27 oktober 2015
Schatting € 700 - € 900
Hamerbedrag € 600
Aantal biedingen 3
Kavelnummer
1257

Gestoken houten sculptuur van een naakt, ontwerp en uitvoering toegeschreven aan Barend Jordens (1888 - 1962), in eigen atelier, Amsterdam ca.1920

Afgebeeld in: Wat zijn sculpturen waard: pag.54

Gemerkt
ca.1920
34,8 cm. / 13,7 inch
10,5 cm. / 4,1 inch