Veiling datum: dinsdag 27 oktober 2015
Schatting € 400 - € 600
Hamerbedrag € 220
Aantal biedingen 18
Kavelnummer
1166

Sculptuur in de vorm van een vis, uitgevoerd in buffelhoorn, ontwerp & uitvoering Jules Vermeire (1888-1977), in eigen atelier, ca.1920

Ter vergelijking: VANK Jaarboek 1919: pag.33

Gemerkt
Monogram J.V.
ca.1920
Enkele chipjes van staart
14 cm. / 5,5 inch

Herkomst: Christie's / Amsterdam Sale 2680, 19th and 20th Century Sculptures, 8 November 2005