Veiling datum: woensdag 8 april 2015
Schatting € 2400 - € 2600
Hamerbedrag € 2000
Kavelnummer
37

Oranje/rood glazen Unica (C 168) vaas met tincraquelé op rood glazen aangezette voet, ontwerp A.D.Copier 1927, uitvoering Glasfabriek Leerdam

Gemerkt
Met diamantpen: "Leerdam Unica", ADCopier & C 168
1927
Waterlijntje langs bovenrand
12,1 cm. / 4,8 inch
20,8 cm. / 8,2 inch