Veiling datum: woensdag 8 april 2015
Schatting € 800 - € 1000
Hamerbedrag € 900
Aantal biedingen 7
Kavelnummer
133

Amberkleurige "Serica" kom (no.2) met tincraquelé, ontwerp A.D.Copier 1928, uitvoering Glasfabriek Leerdam

Afgebeeld in: A.D.Copier, glasontwerper / glaskunstenaar, Reino Liefkes 1e druk: pag.93

Gemerkt
Geëtst driehoekig serica merk
1928
Krasjes op bodem binnenzijde
13,8 cm. / 5,4 inch
23,6 cm. / 9,3 inch