Veiling datum: woensdag 8 april 2015
Schatting € 100 - € 140
Hamerbedrag € 25
Aantal biedingen 5
Kavelnummer
579

Kleuren litho, ontwerp & uitvoering Guy Renne (1925 - 1990), in eigen atelier, Frankrijk

Gemerkt
Met potlood: Guy Renne
50 cm. / 19,7 inch
39 cm. / 15,4 inch