eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: woensdag 8 april 2015
Schatting
€ 100
€ 140
€ 25
5
Kavelnummer
579
Kleuren litho, ontwerp & uitvoering
Guy Renne (1925 - 1990)
, in eigen atelier, Frankrijk
Gemerkt
Met potlood: Guy Renne
50 cm. / 19,7 inch
39 cm. / 15,4 inch