Veiling datum: zondag 19 oktober 2014
Schatting € 380 - € 500
Hamerbedrag € 220
Aantal biedingen 2
Kavelnummer
171

Witgeglazuurd aardewerk sculptuur "Rustende atlete", ontwerp Renate Riedel 1931-'32, uitvoering Plazuid, Gouda / Holland

Afgebeeld in: Goudse plastieken, auteur Johan Karelse: pag.332

Plazuid, Gouda / Holland
Gemerkt
Gestempeld: Monogram RR & geschreven: Plazuid, Gouda Holland
1931-'32
Gecraqueleerd glazuur
12,5 cm. / 4,9 inch
10,4 cm. / 4,1 inch
18,3 cm. / 7,2 inch