Veiling datum: zondag 6 april 2014
Schatting € 100 - € 150
Hamerbedrag € 320
Aantal biedingen 14
Kavelnummer
256

Polychroom gedecoreerde kom, decor "Inca", ontwerp Willem van Norden 1957, uitvoering Goedewaagen / Gouda

Uit dezelfde serie zie: The Gouda Pottery Book, plateel makers in Holland part II: pag.686

Goedewaagen / Gouda
Gemerkt
Geschilderd: 1665, Inca, Royal Goedewaagen & Gouda - Holland
1957
6,5 cm. / 2,6 inch
16,6 cm. / 6,5 inch