Veiling datum: dinsdag 8 april 2014
Schatting € 40 - € 60
Hamerbedrag € 130
Aantal biedingen 10
Kavelnummer
896

Verpakkingsmateriaal: Kartonnen doosje en deksel met opdruk "Metz & Co, Amsterdam - Den Haag", ontwerp Bart van der Leck voor Metz & Co. 1952

Ter vergelijking: Bart van der Leck (Kröller-Müller Museum): pag.117, afb.200

Gemerkt
Gedrukt: Metz & Co, Amsterdam - Den Haag
1952
Enkele plekjes vanwege waterschade, beschadiging aan de zijkant van het doosje van ca. 1 x 2 cm., enkele bruingekleurde spikkels op het karton
3,3 cm. / 1,3 inch
10,7 cm. / 4,2 inch
10,7 cm. / 4,2 inch