Veiling datum: zondag 6 april 2014
Schatting € 1200 - € 1600
Hamerbedrag € 1100
Aantal biedingen 22
Kavelnummer
217

Bewerkte ivoren slagtand 'Madonna met Kind' waarboven twee hoornblazende engelen, op houten voetstuk, ontwerp & uitvoering Pieter Biesiot (1890 - 1980), in eigen atelier 1925-'30

Gemerkt
Slagtand gesigneerd met monogram PB, houten voet gesigneerd met PBiesiot
1925-'30
55,4 cm. / 21,8 inch

Pieter Biesiot (beeldhouwer, meubelontwerper en tekenaar) studeerde bij Toon Dupuis, Pieter J.den Hertog en Johannes Ros aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag. Biesiot woonde en werkte vanaf 1929 in Driebergen-Rijsenburg en was lid van de Haagse Kunstkring