eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: woensdag 23 oktober 2013
Schatting
€ 100
€ 150
€ 140
15
Kavelnummer
891
Houten
Art Deco
klok met bronzen wijzerplaat, uitvoering
Mundiklok
, Nederland ca.1930
Mundiklok
Gemerkt
Metalen plaatje: Mundiklok Auteursrecht Voorbehouden
ca.1930
Werkende staat
26,3 cm. / 10,4 inch
36,2 cm. / 14,3 inch
17,5 cm. / 6,9 inch