eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: zondag 7 april 2013
Schatting
€ 400
€ 600
€ 240
3
Kavelnummer
274
Aardewerk beeld "
drie vissen
", ontwerp & uitvoering
Heidi Daamen
, in eigen atelier 1963
Gemerkt
Geschreven in klei: '63 HD
1963
27,5 cm. / 10,8 inch
23 cm. / 9,1 inch
18,6 cm. / 7,3 inch