Veiling datum: zondag 20 oktober 2013
Schatting € 1600 - € 2400
Hamerbedrag € 1650
Aantal biedingen 9
Kavelnummer
6

Lichtblauw glazen vaas (serica no.1) met tincraquelé en op aangezette voet, ontwerp A.D.Copier 1928, uitvoering Glasfabriek Leerdam

Afgebeeld in: A.D.Copier, glasontwerper / glaskunstenaar, Reino Liefkes 1e Druk: pag.93

Gemerkt
Geëtst driekantig serica merk
1928
24,4 cm. / 9,6 inch
20,4 cm. / 8 inch