eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: maandag 25 februari 2008
Schatting
€ 450
€ 600
€ 375
1
Kavelnummer
344
Litho "
Kerstmarkt
", ontwerp & uitvoering
J.G.D.(Johan) van
Hell
,
(1889-1952), Amsterdam / Nederland
Gemerkt
In potlood; Kerstmarkt (proefdruk) & Johan van Hell
ca.1930
Aangegeven maten zijn litho maten
34 cm. / 13,4 inch
21,5 cm. / 8,5 inch