Veiling datum: maandag 25 februari 2008
Schatting € 450 - € 600
Hamerbedrag € 375
Kavelnummer
344

Litho "Kerstmarkt", ontwerp & uitvoering J.G.D.(Johan) van Hell (1889-1952), Amsterdam / Nederland

Gemerkt
In potlood; Kerstmarkt (proefdruk) & Johan van Hell
ca.1930
Aangegeven maten zijn litho maten
34 cm. / 13,4 inch
21,5 cm. / 8,5 inch