Veiling datum: maandag 22 oktober 2012
Schatting € 80 - € 120
Hamerbedrag € 55
Aantal biedingen 17
Kavelnummer
385

Polychroom geglazuurd porseleinen beeldje van een IJsvogel, ontwerp Christian Peter Herold (1879 - 1920) 1915, uitvoering Royal Copenhagen, Denemarken op latere datum

Beschreven in: A collector's guide to Royal Copenhagen: pag.145

Royal Copenhagen / Denemarken
Gemerkt
Royal Copenhagen merken onder bodem
1915
Later date
18,8 cm. / 7,4 inch