eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: woensdag 4 april 2012
Schatting
€ 50
€ 70
€ 30
6
Kavelnummer
1172
Gehamerde zilveren
A
msterdamse School broche
met een rood steentje, ontwerp & uitvoering ca.1925
Gemerkt
"d'N2" en keurmerken
ca.1925
9 cm. / 3,5 inch
1,2 cm. / 0,5 inch