Veiling datum: zondag 1 april 2012
Schatting € 400 - € 600
Hamerbedrag € 360
Aantal biedingen 10
Kavelnummer
12

Grijsviolet glazen "Serica" vaas no.35 met tincraquelé, ontwerp A.D.Copier 1931, uitvoering Glasfabriek Leerdam

Afgebeeld in: A.D.Copier, glasontwerper / glaskunstenaar, Reino Liefkes 1e Druk: pag.96, afb.35

Gemerkt
Geëtst driekantig serica merk
1931
Lichte sporen van gebruik, enkele kleine krasjes
12,3 cm. / 4,8 inch
15 cm. / 5,9 inch