Veiling datum: donderdag 20 oktober 2011
Schatting € 2400 - € 2800
Hamerbedrag € 2200
Aantal biedingen 3
Kavelnummer
734

Oranje/rood glazen Unica (C 3) vaas met tincraquelé op rood glazen aangezette voet, ontwerp A.D.Copier 1927, uitvoering Glasfabriek Leerdam

Gemerkt
Met diamantpen: "Leerdam Unica", ADCopier & C 3
1927
Twee kleine stootplekjes aan standring
16,7 cm. / 6,6 inch
19,2 cm. / 7,6 inch