Veiling datum: maandag 7 maart 2011
Schatting € 120 - € 140
Hamerbedrag € 100
Kavelnummer
136

Salontafeltje in "de Stijl" stijl, ontwerp Ko Verzuu 1925, uitvoering ADO (Arbeid Door Onvolwaardigen), Berg en Bosch

ADO (Arbeid Door Onvolwaardigen), Berg en Bosch
Gemerkt
Gestempeld merk
1925
Slechte staat met oude restauratie
4,6 cm. / 1,8 inch
6,6 cm. / 2,6 inch
12,2 cm. / 4,8 inch