eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: woensdag 8 april 2015
Schatting
€ 70
€ 90
€ 45
13
Kavelnummer
434
Mintgroen geglazuurde aardewerk
vaas
, uitvoering
Mobach
/ Utrecht 1930-'50
Mobach / Utrecht
Gemerkt
Gestempeld in klei: Mobach / Utrecht & 125
1930-'50
Enkele open luchtbelletjes in glazuur
20,7 cm. / 8,1 inch
16,6 cm. / 6,5 inch