Veiling datum: woensdag 10 april 2013
Schatting € 60 - € 90
Hamerbedrag € 75
Aantal biedingen 19
Kavelnummer
1123

Helderglazen "Sonoor" craquelé vaas, ontwerp A.D.Copier 1950, uitvoering Glasfabriek Leerdam

Afgebeeld in: Leerdam Glas 1878-2003, A.v.d.Kley-Blekxtoon, 4e druk: pag.112, afb.139

Gemerkt
1950
11,8 cm. / 4,6 inch
14,3 cm. / 5,6 inch