eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: dinsdag 13 oktober 2009
Schatting
€ 4000
€ 5000
€ 3200
1
Kavelnummer
17
Opaliserend glazen hanglamp "
Dahlias
" met donkergroen gepatineerde bladeren en met gepatineerd glazen plafond gedeelte, ontwerp
René Lalique
1921, uitvoering
Lalique
/ Frankrijk
R.Lalique, catalogue raisonné de l'oeuvre de verre, Félix Marcilhac
: pag.671
Lalique / Frankrijk
Gemerkt
Meegeperst merk: R.Lalique
1921
Alle koorden zijn origineel, bedrading gedeeltelijk vernieuwd, goede werkende staat
60 cm. / 23,6 inch
30 cm. / 11,8 inch