Veiling datum: dinsdag 13 oktober 2009
Schatting € 2600 - € 3600
Hamerbedrag € 1900
Aantal biedingen 7
Kavelnummer
87
Ebbenhouten sculptuur "Stalinbuste", gestoken door Hildo Krop voor het 20-jarig Jubileum van de Sovjet Unie, gevierd in de Apollohal / Amsterdam in november 1937

Vermeld in tekst: Hildo Krop, auteur E.J.Lagerweij-Polak: pag.74

Gemerkt
Op voorzijde: HLK
1937
19,2 cm. / 7,6 inch
11,8 cm. / 4,6 inch
4 cm. / 1,6 inch