Veiling datum: maandag 15 juni 2009
Schatting € 100 - € 160
Hamerbedrag € 74
Aantal biedingen 22
Kavelnummer
177
Kunststof ruimtehelm model TV "Discoverer" met originele afstandbediening, ontwerp Honson Lee 1983, uitvoering Philips
Philips
Gemerkt
Philips & Discoverer
1983
Goede werkende staat, beschadigd plekje op bovenzijde, enige krasjes op klep [Informeer naar de verzendkosten vóór u biedt]
45 cm. / 17,7 inch
55 cm. / 21,7 inch
50 cm. / 19,7 inch