eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: maandag 22 oktober 2012
Schatting
€ 70
€ 90
€ 70
21
Kavelnummer
417
Houten
inktpot
, ontwerper & uitvoering onbekend, ca.1925
Gemerkt
Gestempeld in hout: KBB
ca.1925
Glazen binnenbakje ontbreekt
8 cm. / 3,1 inch
19,5 cm. / 7,7 inch