Veiling datum: zondag 7 april 2013
Schatting € 400 - € 500
Hamerbedrag € 300
Kavelnummer
80

Originele kleurenlitho 'Tropon', met tekst "Tropon, l'aliment le plus concentré", kleine uitvoering uit het jaarboek 'Deutsche Kunst und Dekoration 1898', waarin deze als bijlage was opgenomen, ontwerp Henry van de Velde / België

Maten zijn de daadwerkelijke litho maten

Gemerkt
Meegedrukt: Monogram ontwerper
1898
Zilverkleurige kunststof lijst, onder glas achter passe partout, litho is enigszins vaal uitgevoerd
25 cm. / 9,8 inch
16 cm. / 6,3 inch