Veiling datum: maandag 5 maart 2007
Schatting
€ 2000 -
€ 3000
€ 850
1
Kavelnummer
14
Complete serie van zeven "Limited Edition van 300" vazen, ontwerp Ettore Sottsass 2000, uitvoering Lavori in Corso / Italie
Op één na, allen met genummerd certificaat
Maten;
Geo; hoog 33 cm / diam. 15,5 cm (4/300)
Geo-gold; hoog 33 cm / diam. 15,5 cm (4/300)
Mediterraneo; hoog 24 cm / diam. 26 cm (14/300)
Strati/B; hoog 14 cm / diam. 15,5 cm (4/300)
Strati/W; hoog 14 cm / diam. 15,5 cm (4/300)
Ellisse; hoog 13,3 cm / diam. 15,5 cm (4/300)
Retino; hoog 14 cm / diam. 15,5 cm (4/300)
Gemerkt
Onderglazuur gemerkt
2000