Veiling datum: zondag 20 oktober 2013
Schatting € 80 - € 120
Hamerbedrag € 110
Aantal biedingen 20
Kavelnummer
196

Kleurenlitho "Sa Très Gracieuse Majesté La Reine Wilhelmine", in houten lijst, ontwerp Paul Berthon (1872-1909), uitvoering in een oplage van 200 door Chiax (Atelier Cheret) Parijs / Frankrijk ca. 1900

Gemerkt
In linker bovenhoek: Paul Berthon
ca. 1900
Lijst is beschadigd
38 cm. / 15 inch
35 cm. / 13,8 inch