Veiling datum: maandag 18 april 2016
Schatting € 160 - € 180
Hamerbedrag € 100
Aantal biedingen 16
Kavelnummer
620

MENNO MEIJER (1930) - Zilveren armband, ring en hanger met dezelfde decoratie, ontwerp & uitvoering ca.1978

Zie voor meer informatie over Menno Meijer in: Marjan Unger, Het Nederlandse sieraad in de 20ste eeuw

Gemerkt
De armband en ring gestempeld "FM2, MM en Zwaardje", en de hanger gestempeld "MM
ca.1978
1,5 cm. / 0,6 inch
6 cm. / 2,4 inch