Veiling datum: zondag 31 oktober 2021
Schatting € 4000 - € 5000
Hamerbedrag € 7500
Aantal biedingen 10
Kavelnummer
101

Polychroom geglazuurde aardewerk dekselpot met "Amsterdamse School" decoratie , ontwerp Jaap Gidding , uitvoering Zuid Holland / Gouda ca. 1925

Afgebeeld: "Leven in een verzameling, collectie Meentwijck", pag. 160.

Zuid Holland / Gouda
Gemerkt
ca.1925
Tikje in standring
37,5 cm. / 14,8 inch
12,5 cm. / 4,9 inch

Herkomst:

  • Kunsthandel Frans Leidelmeijer
  • Collectie Meentwijck