eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: zondag 17 april 2016
Schatting
€ 320
€ 380
€ 240
1
Kavelnummer
271
Fauteuil "
Osman
", ontwerp
Ettore Sottsass
1992, uitvoering
Cassina
/ Italië
Cassina / Italië
Gemerkt
1992
Lichte sporen van gebruik
68 cm. / 26,8 inch
84 cm. / 33,1 inch