eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: zondag 25 oktober 2015
Schatting
€ 140
€ 180
€ 110
17
Kavelnummer
116
Geelkoperen theeketel, ontwerp
J.C.Stoffels
, uitvoering
Onder den St.Maarten
/ Zaltbommel ca.1905
Onder den St.Maarten / Zaltbommel
Gemerkt
Gestempeld: Onder den St.Maarten merk
ca.1905
12,2 cm. / 4,8 inch
10,8 cm. / 4,3 inch