Veiling datum: zondag 23 oktober 2016
Schatting € 2000 - € 2400
Hamerbedrag € 1600
Kavelnummer
103

Ivoren naai-etui met gestoken decoratie van vissen en vogels en met geciseleerd gouden (18 kt) beslag, ontwerp & uitvoering Johan Coenraad Altorf (1876-1955) 1910, met tekst "23 Juli Anno 1910" en monogram HK

Gemerkt
Binnenzijde met monogram "AJ" in rechthoek
1910
Restauratie aan binnenzijde
16 cm. / 6,3 inch
6 cm. / 2,4 inch
10,2 cm. / 4 inch
2,2 cm. / 0,9 inch