eeuwse toegepaste kunst & design
Schatting
€ 100
€ 160
€ 135
24
Kavelnummer
310
Salontafel 535
, zwart gelakt metalen frame met daarop een glazen blad en een geel gelakt metalen tussenblad, ontwerp
Wim Rietveld
1953, uitvoering
Gispen
/ Culemborg
W.H.Gispen 1890-1981
: pag.160, afb.243
Gispen / Culemborg
Gemerkt
None
1953
Goede gebruikte staat, glasplaat heeft enkele chipjes aan rand
48,5 cm. / 19,1 inch
70 cm. / 27,6 inch