Veiling datum: zondag 21 oktober 2012
Schatting € 300 - € 400
Hamerbedrag € 775
Aantal biedingen 19
Kavelnummer
59

Eikenhouten kapstok / spiegel met geelkoperen haken en met handgestoken florale ornamenten, uitvoering Onder den Sint Maarten / Zaltbommel ca.1905

Onder den Sint Maarten
Gemerkt
Gestempeld in metaal: "Onder den Sint Maarten" merken
ca.1905
67 cm. / 26,4 inch
107,5 cm. / 42,3 inch
10 cm. / 3,9 inch