Veiling datum: zondag 21 oktober 2012
Schatting € 200 - € 300
Hamerbedrag € 380
Aantal biedingen 15
Kavelnummer
173

Houten paneeltje met gesneden voorstelling van pauwen, met ingelegde ivoren accenten, ontwerp toegeschreven aan Theo Nieuwenhuis (1866-1951), ca.1925

Gemerkt
ca.1925
23,4 cm. / 9,2 inch
16,8 cm. / 6,6 inch