eeuwse toegepaste kunst & design
Schatting
€ 500
€ 700
€ 415
4
Kavelnummer
301
Laminex Chair's
(2x), opgebouwd uit twee platen gelamineerd beukenhout, ontwerp uit 1966 van
Jens Nielsen
/ Denemarken (1937-1993), uitvoering
Westnova /
Noorwegen ca.1975
Danish Chairs
, pag.103
Westnova / Noorwegen
Gemerkt
ca.1975
Enkele beschadigingen aan hout
70 cm. / 27,6 inch
54 cm. / 21,3 inch
72 cm. / 28,3 inch