eeuwse toegepaste kunst & design
Schatting
€ 30
€ 50
€ 19
16
Kavelnummer
309
Zwarte melamine asbakken (2x) "
Kubo
" met metalen inzetstuk, ontwerp
Bruno Munari
1957, uitvoering
Danese
, Milano / Italië
Objets Danese, Profil d'une Production
: pag.1957
Danese, Milano / Italië
Gemerkt
Meegeperst: Danese / Milano merk
1957
Nieuw in verpakking
6 cm. / 2,4 inch
6 cm. / 2,4 inch
6 cm. / 2,4 inch