Schatting € 30 - € 50
Hamerbedrag € 19
Aantal biedingen 16
Kavelnummer
309
Zwarte melamine asbakken (2x) "Kubo" met metalen inzetstuk, ontwerp Bruno Munari 1957, uitvoering Danese, Milano / Italië

Afgebeeld in: Objets Danese, Profil d'une Production: pag.1957

Danese, Milano / Italië
Gemerkt
Meegeperst: Danese / Milano merk
1957
Nieuw in verpakking
6 cm. / 2,4 inch
6 cm. / 2,4 inch
6 cm. / 2,4 inch