eeuwse toegepaste kunst & design
Schatting
€ 80
€ 120
€ 70
45
Kavelnummer
322
Blauw-groene "
Hour-glass
" vaas, ontwerp
Vicke Lindstrand
1962, uitvoering
Kosta
/ Zweden
Swedish Glass Factories 1915-1960
; pag.402
Kosta / Zweden
Gemerkt
Met diamantpen; Kosta LH 1692
1962
15 cm. / 5,9 inch
13,3 cm. / 5,2 inch