eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: maandag 22 oktober 2012
Schatting
€ 100
€ 200
€ 120
26
Kavelnummer
557
Houten
typetafeltje
, ontwerp & uitvoering onbekend, Nederland ca.1910
Gemerkt
ca.1910
Redelijke gebruikte staat, krassen op bovenblad
68 cm. / 26,8 inch
52 cm. / 20,5 inch
110 cm. / 43,3 inch