eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: maandag 22 oktober 2012
Schatting
€ 120
€ 160
€ 85
14
Kavelnummer
584
Houten
Art Deco
klok met bronzen wijzerplaat, ontwerp & uitvoering onbekend, Nederland ca.1930
Gemerkt
ca.1930
Goede lopende staat
25,7 cm. / 10,1 inch
29,5 cm. / 11,6 inch
14,5 cm. / 5,7 inch